Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

İzmir Yazlık Temizliği Firması

İzmir yazlık temizliği, aynı zamanda kullanılan temizlik malzemelerinin ve araç-gereçlerin sağlığa kesinlikle bir zararı bulunmayıp tamamı ile Türk Standartları Enstitüsü’nden onaylı malzemeler ile temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu açıdan sağlığa uygun derecesi mümkün olan en üst seviyede bulunmaktadır.  Özellikle inşaat sonrası yazlıklarınızn temizlenmesi , firmamızın tecrübesi, müşteri memnuniyeti anlayışı ve itibarı ile en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. İzmir yazlık temizliği nde villanızın her yeri a’dan z’ye kadar temizlenmektedir .

 

Bunların arasında camlar, cam çerçeveleri, banyo, lavabo, banyo zemini, duşa kabin veya küvet ünitesi temizliği, muslukların dezenfekte edilmesi, klozet temizliği, sauna temizliği, ısıtma sistemlerinin temizliği,kazan dairelerinin temizliği, mutfak dolaplarının temizliği, mutfak mermerinin temizliği, ıslak zeminlerin ve seramik zeminlerin temizliği, kapıların temizliği,kapı kollarının dezenfekte edilmesi, duvarların temizliği, havuz temizliği, tuvalet temizliği,tuvaletlerin dezenfekte edilmesi, teras veya bahçe temizliği , salonun temizliği, peteklerin temizliği, camların temizliği, antre temizliği , elektrik prizlerinin ve lamba anahtarlarının dezenfekte edilmesi, laminant parkelerin temizliği ve daha bir çok temizliği sizler için yapmaktayız. Temizlik konusunda tecrübemiz ve kalite anlayışımız ile villalarınızın temizliğine talibiz.

 

Urlada Villa Temizliği, Çeşmede villa yazlık temizliği , Güzelbahçede yazlık temizliği, Foçada yazlık temizliği aliağada yazlık temizliği, menderesde villa temizliği, özderede yazlık temizliği, seferihisarda villa temizliği, gümüldürde yazlık temizliği, kuşadasında yazlık temizleme ,izmir civarında yazlık temizliği, köşk temizliği,  yazlık evi temizliği için tek yapmanız gereken İzmir temizlik olarak bizlere ulaşmaktır. Villanız ve Yazlığınız nerede olursa olsun izmir temizlik temizler.

 

Kaliteden ödün vermeyen uzman ekibimiz ve müşteri memnuniyetinin daima ön planda tutulması ile sizlerin arzuladığı biçimde villalarınızın temizlikleri gerçekleştirilmektedir. Siz de villanızın temizletmek isterseniz izmir temizlik ile iletişime geçerek randevu alarak villanızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

villa temizleme izmir

Villa Temizliği

izmir villa temizliği

VİLLA TEMİZLİĞİ Villa ve yazlık temizliği İzmir temizlik firması, firmamızın İzmir ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları İle sunduğu temizlik hizmetlerinden biriside, villa ve müstakil ev temizleme hizmetidir.

Yazlık Temizliği

izmir yazlık temizliği

Yazlık Temizliği İzmir. Yazlık temizliği firması olarak, İzmir ve çevre ilçelerlerdeki yazlık sahiplerine yönelik vermiş olduğumuz yazlık temizleme servisi dir, Yazlıklar siz yada kiracınız gelmeden temizlenmektedir.

Ev Temizliği

izmir ev temizlik firması

EV TEMİZLİĞİ İzmir temizlik firması, 1989`den beri ev temizliği, ofis ve villa temizliği hizmetlerini profesyonelce sunmaktadır.izmir temizlik ev ve ofis temizliği nin vazgeçilmez…

İnşaat Temizliği

izmir tadilat temizliği

İzmir inşaat temizliği firması. İnşaat sonrası temizlik işleri itina ile uzman ekibimiz tarafından söz verildiği tarih ve şekilde yapılmaktadır. Yeni evinize taşınmadan her yer pırıl pırıl…

Yazlık Temizliği İzmir

 • Otel Temizliği

  Otel temizlik hizmetleri

 • Okul Temizliği

  Okul temizlik hizmetleri

 • Hastane Temizliği

  Hastane temizlik hizmetleri

 • Depo Temizliği

  Depo temizlik hizmetleri

 • Cami Temizliği

  Cami temizlik hizmetleri

 • AVM Temizliği

  AVM temizlik hizmetleri

izmir temizlik şirketi
 • Cam Silme

  Bina ve konut cam temizilk hizmetleri

 • Havuz Temizliği

  Havuz temizleme firması

 • Mermer Cilalama

  Mermer temizleme ve cilalama

 • Su Çekimi

  Su basan mekanların su çekimi

 • İnşaat Temizliği

  İnşaat sonrası temizliği izmir

 • Duvar Silme

  Duvar silme ile artık duvarlarınız pırıl  pırıl

YAZLIK TEMİZLİĞİ FİYATLARI

İzmir Yazlık temizlime fiyatı.  Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekonomik yazlık temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik işleriniz ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir. Yazlık  temizliği fiyatları mıza  malzeme, makine, işçilik, ulaşım dahildir. Bilgi ve talepleriniz için lütfen bizi arayınız.

Telefon0232 435 22 77

İzmirde Temizlik Bizim İşimiz

yazlık  temizliği izmir , müstakil ev temizlik, villa temizliği izmir, ev temizlik firması,  temizlik şirketi,  temizlik fiyatları