Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

İzmir Villa Temizliği Firması

Villa Temizliği ve Yazlık Temizliği İzmir;  İzmirin her ilçe ve bölgesine hizmet sunma  imkanı olan temizlik firması olarak, Firmamızın İzmir ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları ile sunduğu Temizlik Hizmetlerinden biriside, villa ve yazlık temizleme hizmetleridir.

 

İzmir Temizlik, müstakil evlerinizin , köşklerinizin veya villalarınızın temizlikleri konularında işlerinde oldukça başarılı ve uzman personeli aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Geçmişten gelen tecrübemiz ile birlikte villalarınızın veya köşklerinizin temizliklerini gerekli özen ve titiz içerisinde gerçekleştirerek evinizde bulanan maddi veya manevi değeri yüksek eşyalarınızın zarar görmemesi için itina ile temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir.

 

İzmir Villa temizliği ile ilgili tüm gerekli araç , gereç ve temizlik malzemelerinin özenle ve kaliteli malzemelerden seçilmiş olması da ayrıca kalıcı temizlik konusunda yardımcı etken olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

İzmirde Villa temizliği nasıl yapılır sorusunu yanıtlayacak olursak, Villa temizliği , yeni yapılmış olan henüz inşaatı tamamlanmış olan villa temizliği tamamı ile sizlerin istekleri doğrultusunda yönlendirilmekte olup, villanızın büyüklüğüne göre gerekli personel sayısı belirlenecektir.

villa temizleme izmir

Yazlık Temizliği

izmir yazlık temizliği

Yazlık Temizliği İzmir. Yazlık temizliği firması olarak, İzmir ve çevre ilçelerlerdeki yazlık sahiplerine yönelik vermiş olduğumuz yazlık temizleme servisi dir, Yazlıklar siz yada kiracınız gelmeden temizlenmektedir.

Ev Temizliği

izmir ev temizlik firması

EV TEMİZLİĞİ İzmir temizlik firması, 1989`den beri ev temizliği, ofis ve villa temizliği hizmetlerini profesyonelce sunmaktadır.izmir temizlik ev ve ofis temizliği nin vazgeçilmez…

İnşaat Temizliği

izmir tadilat temizliği

İzmir inşaat temizliği firması. İnşaat sonrası temizlik işleri itina ile uzman ekibimiz tarafından söz verildiği tarih ve şekilde yapılmaktadır. Yeni evinize taşınmadan her yer pırıl pırıl…

Villa Temizliği

izmir villa temizliği

VİLLA TEMİZLİĞİ Villa ve yazlık temizliği İzmir temizlik firması, firmamızın İzmir ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları İle sunduğu temizlik hizmetlerinden biriside, villa ve müstakil ev temizleme hizmetidir.

Villa Temizliği İzmir

 • Otel Temizliği

  Otel temizlik hizmetleri

 • Hastane Temizliği

  Hastane temizlik hizmetleri

 • Okul Temizliği

  Okul temizlik hizmetleri

 • Depo Temizliği

  Depo temizlik hizmetleri

 • AVM Temizliği

  AVM temizlik hizmetleri

 • Cami Temizliği

  Cami temizlik hizmetleri

izmir temizlik şirketi
 • Havuz Temizliği

  Havuz temizleme firması

 • Su Çekimi

  Su basan mekanların su çekimi

 • Mermer Cilalama

  Mermer temizleme ve cilalama

 • İnşaat Temizliği

  İnşaat sonrası temizliği izmir

 • Duvar Silme

  Duvar silme ile artık duvarlarınız pırıl  pırıl

 • Cam Silme

  Bina ve konut cam temizilk hizmetleri

VİLLA TEMİZLİĞİ FİYATLARI

Villa temizlik fiyatı.  Sizlerden gelen talepler doğrultusunda villanızın metrajı üzerinden en ekonomik villa temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik işleriniz ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir. villa ve müstakil ev temizleme fiyatları mıza  malzeme, makine, işçilik, ulaşım dahildir. Bilgi ve talepleriniz için lütfen  bizi arayınız.

Telefon0232 435 22 77

İzmirde Temizlik Bizim İşimiz

 Güzelbahçede yazlık temizliği, Urlada villa temizliği, Çeşmede villa yazlık temizliği, Foçada yazlık temizliği, aliağada yazlık temizliği, menderesde villa temizliği,özderede yazlık temizliği, seferihisarda villa temizliği, gümüldürde yazlık temizliği,kuşadasında yazlık temizleme , izmir civarında yazlık temizliği, köşk temizliği,