Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

İzmir Tadilat Temizliği Firması

İzmir tadilat temizliği ;Tadilat sonrası temizlik hizmetlerini uzman ekip ve ekipmanlarıyla profesyonelce sunmaktadır.Tadilat sonrası temizlik en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın ege temizlik burada. Elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur.Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

 

Camlardaki bantları, harç ve boyaları özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizlenir. Daha sonra camlar özel aletlerle silinir.Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntılarının önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliği yapılır.WC ve lavaboların ve mevcut fayansların uygun kimyasallarla temizliği yapılır.Mutfak dolapların içini ve dışı temizlenir. Son olarak işlerini bitiren elemanlar zemini sıfırlayarak oda, oda işi bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar. İzmir Temizlik Firmamızın temizlik esnasında kullandığı ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

 

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren Tadilat Temizlik firması olarak en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. İzmir temizlik, İnşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik denince 26 yıllık tecrübe ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize %100 menuniyet garantisi veriyoruz.

 

İnşaat Sonrası Temizlik ve tadilat Sonrası Temizlik işleri için İzmir temizlik firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Tadilat temizliği için, izmir tadilat sonrası temizlik şirketi, iletişim 0232 435 22 77 nolu merkez telefonu arayarak rendevu alabilirsiniz.

izmir tadilat sonrası temizlik

İnşaat Temizliği

izmir tadilat temizliği

İzmir inşaat temizliği firması. İnşaat sonrası temizlik işleri itina ile uzman ekibimiz tarafından söz verildiği tarih ve şekilde yapılmaktadır. Yeni evinize taşınmadan her yer pırıl pırıl…

Ev Temizliği

izmir ev temizlik firması

EV TEMİZLİĞİ İzmir temizlik firması, 1989`den beri ev temizliği, ofis ve villa temizliği hizmetlerini profesyonelce sunmaktadır.izmir temizlik ev ve ofis temizliği nin vazgeçilmez…

Villa Temizliği

izmir villa temizliği

VİLLA TEMİZLİĞİ Villa ve yazlık temizliği İzmir temizlik firması, firmamızın İzmir ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları İle sunduğu temizlik hizmetlerinden biriside, villa ve müstakil ev temizleme hizmetidir.

Yazlık Temizliği

izmir yazlık temizliği

Yazlık Temizliği İzmir. Yazlık temizliği firması olarak, İzmir ve çevre ilçelerlerdeki yazlık sahiplerine yönelik vermiş olduğumuz yazlık temizleme servisi dir, Yazlıklar siz yada kiracınız gelmeden temizlenmektedir.

Tadilat Sonrası Temizliği İzmir

 • Otel Temizliği

  Otel temizlik hizmetleri

 • Okul Temizliği

  Okul temizlik hizmetleri

 • Hastane Temizliği

  Hastane temizlik hizmetleri

 • Depo Temizliği

  Depo temizlik hizmetleri

 • Cami Temizliği

  Cami temizlik hizmetleri

 • AVM Temizliği

  AVM temizlik hizmetleri

izmir temizlik şirketi
 • Cam Silme

  Bina ve konut cam temizilk hizmetleri

 • Havuz Temizliği

  Havuz temizleme firması

 • Mermer Cilalama

  Mermer temizleme ve cilalama

 • Su Çekimi

  Su basan mekanların su çekimi

 • İnşaat Temizliği

  İnşaat sonrası temizliği izmir

 • Duvar Silme

  Duvar silme ile artık duvarlarınız pırıl  pırıl

TADİLAT TEMİZLİĞİ FİYATLARI

Tadilat sonrası temizlik fiyatı.  Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekonomik ev temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik işleriniz ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir. Tadila ttemizliği fiyatları mıza  malzeme, makine, işçilik, ulaşım dahildir. Bilgi ve talepleriniz için lütfen  bizi arayınız.

Tadilat Temizliği Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Telefon0232 435 22 77

İzmirde Temizlik Bizim İşimiz

inşaat sonrası temizliği, yazlık  temizliği izmir , müstakil ev temizlik, villa temizliği izmir, ev temizlik firması,  temizlik şirketi,  temizlik fiyatları