Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

İzmir Su Çekimi ve Tahliyesi

İzmir bölgesinde su tahliye ve suçekme hizmeti veren izmir temizlik su çekme şirketi, yağmur suyundan, şebeke suyundan, kalorifert peteğinden, logar taşması,Yangın sonrası vs sebeplerden dolayı, ev, işyeri, depo, mağaza, fabrika , tesis, apartman vb tüm mesken ve mekanların, Sel Baskını Temizliği, Su tahliye İşlemleri, Su Çekme ve dezenfekte hizmeti veren İzmir Temizlik Firması tarafından yapılmaktadır. Su baskını evinize yada işyerinize genellikle maddi hasar vermektedir.İzmir Bornova Temizlik, Su Çekme ve sonrası yapılan temizlik,profesyonelik ve hijyene önem veren gerekli ekip ve ekipmanlara sahip olan Temizlik Firması İzmir tarafından profesyonelce yapılmaktadır.

 

Su Çekme Şirketimiz acil durumlarda 7/24 hizmet veren İzmirdekiTemizlik Firmaları arasındadır.İzmir Çekme Firması Acil Temizlik Hizmetleri :0 538 301 96 90 Temizlik hizmetinin, insan ve çevre sağlığı açısından ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan firmamız ve bu bilinçle eğitim verdiğimiz uzman kadromuz ile en iyi kalitede ekonomik temizlik fiyatları ile hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

su çekimi ve tahliyesi

Mağaza Temizliği

magaza temizlik firması

Mağaza temizliği Mağaza ve dükkan temizliği İzmir temizlik firması, firmamızın İzmir ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları ile sunduğu  işyeri temizlik hizmetlerinden birisidir.

Depo Temizliği

depo temizleme

Depo temizliği izmir, işyerinizin  depolama alanlarının temizliği kritik öneme sahiptir.Temizlik şirketimiz izmirde her tip deponun temizlik işlerini uzman ekip ve ekipmanı ile yapmaktadır.

Otel Temizliği

otel temizleme firması izmir

İzmir otel temizlik firması. Sezon öncesi ve sonrası otel ve pansiyon temizleme hizmetleri. Otel cam temizliği, mermer cilalama ve havuz temizliği. Oteller ve Pansiyonlar için komple temizlik hizmetleri

AVM Temizliği

avm temizlik şirketi

AVM temizlik hizmetleri. Yoğun kullanıma ve kire maruz kalan alış merkezleri için temizlik hizmetleri. Avm içi ve dış mekan temizliği. Yer silimi mermer ve fayans cilalama,cam silme …

İzmir Su Çekimi

 • Otel Temizliği

  Otel temizlik hizmetleri

 • Depo Temizliği

  Depo temizlik hizmetleri

 • AVM Temizliği

  AVM temizlik hizmetleri

 • Hastane Temizliği

  Hastane temizlik hizmetleri

 • Okul Temizliği

  Okul temizlik hizmetleri

 • Cami Temizliği

  Cami temizlik hizmetleri

izmir temizlik şirketi
 • Havuz Temizliği

  Havuz temizleme firması

 • Cam Silme

  Bina ve konut cam temizilk hizmetleri

 • İnşaat Temizliği

  İnşaat ve tadilat sonrası temizliği

 • Su Çekimi

  Su basan mekanların su çekimi

 • Duvar Silme

  Duvar silme ile artık duvarlarınız pırıl  pırıl

 • Mermer Cilalama

  Mermer temizleme ve cilalama

Su ÇekimiFİYATLARI

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda  gibi su çekme işleri metrekare üzerinden ve yapılacak su çekme işleminin türlerine göre fiyatlandırılmaktadır .Ekibimiz söz verdiği gün içerisinde temizlik işlerini bitirmiş olur.  Su çekimi fiyatları mıza  malzeme, makine, işçilik, ulaşım dahildir. Bilgi ve talepleriniz için lütfen bizi arayınız.

Telefon0232 435 22 77

İzmirde Temizlik Bizim İşimiz

izmir temizlik firması , izmir temizlik şirketi ,temizlik firması izmir , temizlik şirketleri  izmir , izmir temizlik şirketi tavsiye ,izmir en iyi temizlik şirketleri , izmir temizlik şirketleri fiyatları, su çekimi temizliği fiyatları , su çekme temizlik firmaları, ev  temizleme, otel cam temizliği