Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

İzmir Mermer Cilalama Firması

Mermer cilalama izmir temizlik firması, olarak izmir ve ege bölgesinde uygun ekip ve ekipmanlarla profesyonelce sunduğu hizmetlerimizden sadece biridir.zemin temizliği yapıldıktan sonra, polimerize yada kristalize cila uygulaması yapılmaktadır. Zemin cilalamada dikkat ettiğimiz en önemli husus; zeminin parlaklığı kadar cilanin kalıcılık süresinin uzunluğudur.zemin cilalama işinde yer temizliği çok önemlidir yeri n temiz kuru ve pürüz olması gerekir.İzmir` de zemin cilalama ve zemin temizliği işleri yılların verdiği deneyimle izmir temizlik personell tarafından yapılır.

 

İzmir Zemin Cilalama; Mermer, taş, çini, mozayik, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktayız. Cilalama işlerinin yanı sıra zeminde silim işlemleri, kaydırmazlık uygulamaları gibi uygulamalar mevcuttur izmir mermer cilalama işleri,izmirde yer yıkama ve bakımı,izmir temizliğin sunduğu hizmetlerden bazılarıdır.

mermer cilalama izmir

Depo Temizliği

depo temizleme

Depo temizliği izmir, işyerinizin  depolama alanlarının temizliği kritik öneme sahiptir.Temizlik şirketimiz izmirde her tip deponun temizlik işlerini uzman ekip ve ekipmanı ile yapmaktadır.

Mağaza Temizliği

magaza temizlik firması

Mağaza temizliği Mağaza ve dükkan temizliği İzmir temizlik firması, firmamızın İzmir ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları ile sunduğu  işyeri temizlik hizmetlerinden birisidir.

Otel Temizliği

otel temizleme firması izmir

İzmir otel temizlik firması. Sezon öncesi ve sonrası otel ve pansiyon temizleme hizmetleri. Otel cam temizliği, mermer cilalama ve havuz temizliği. Oteller ve Pansiyonlar için komple temizlik hizmetleri

AVM Temizliği

avm temizlik şirketi

AVM temizlik hizmetleri. Yoğun kullanıma ve kire maruz kalan alış merkezleri için temizlik hizmetleri. Avm içi ve dış mekan temizliği. Yer silimi mermer ve fayans cilalama,cam silme …

İzmir Fabrika Temizlik Şirketi

 • AVM Temizliği

  AVM temizlik hizmetleri

 • Depo Temizliği

  Depo temizlik hizmetleri

 • Hastane Temizliği

  Hastane temizlik hizmetleri

 • Okul Temizliği

  Okul temizlik hizmetleri

 • Otel Temizliği

  Otel temizlik hizmetleri

 • Cami Temizliği

  Cami temizlik hizmetleri

izmir temizlik şirketi
 • Su Çekimi

  Su basan mekanların su çekimi

 • Duvar Silme

  Duvar silme ile artık duvarlarınız pırıl  pırıl

 • İnşaat Temizliği

  İnşaat ve tadilat sonrası temizliği

 • Mermer Cilalama

  Mermer temizleme ve cilalama

 • Cam Silme

  Bina ve konut cam temizilk hizmetleri

 • Havuz Temizliği

  Havuz temizleme firması

MERMER CİLALAMAFİYATLARI

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda temizlenecek ve cilalanacak mermer yüzeylerin alanları  metrekare üzerinden ve yapılacak temizlik işleminin türlerine göre fiyatlandırılmaktadır .Ekibimiz söz verdiği gün içerisinde temizlik işlerini bitirmiş olur. edilir. Mermer Cilalama mıza  malzeme, makine, işçilik, ulaşım dahildir. Bilgi ve talepleriniz için lütfen bizi arayınız.

Telefon0232 435 22 77

İzmirde Temizlik Bizim İşimiz

izmir mermer cilalama, mermer cilası, izmir ev temizliği bayan , izmir temizlik firmaları , izmir temizlik firması temizlik firması izmir , temizlik şirketi izmir , izmir temizlik şirketi tavsiye
izmir en iyi temizlik şirketleri , izmir temizlik şirketleri fiyatları
ev temizliği fiyatları ,temizlik firmaları