Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

İzmir İnşaat Temizliği Firması

İzmir İnşaat temizliği başka bir deyişle İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti; İzmir temizlik firmamızın İzmir genelinde profesyonelce sunduğu hizmetlerinden birisidir. inşaat sonrası temizlik İnşaatı bitmiş taşınma öncesi yapılan ilk temizliktir. İnşaat artıklarının temizliği normal temizliklerden çok daha zordur. Kaba temizlik diye tabir edilen temizlikten sonrası çok önemlidir, çünkü kalan toz zerrecikleri ince pislikler sağlıklı bir temizlik ister. Bu esnada kullanılan temizlik maddeleri kaliteli ve hem sağlığa uygun hem de hassas yüzeylere zarar vermemelidir.

 

İzmir İnşaat temizliği hizmeti veren firmamız en kaliteli ürünlerle bu hizmeti vermekten gurur duymaktadır. İnşaat tadilat sonrası temizliği profesyonel çalışanlarımız ve son sistem malzemelerimiz ile yapılmaktadır. Tadilat sonrası evi gördüğünüz zaman bu nasıl temizlenir diye dert etmeyin,Firmamız inşaat sonrası temizliği konusunda size bu konuda en büyük yardımcıdır. Çerçevelerdeki bantlar, mermerlerdeki boya lekeleri, banyo ve tuvaletlerin arınılma işlemi dâhil edilmesi ve genel temizlik konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. İnşaat tadilat sonrası temizliğinde son derece titiz çalışmakta olan firmamızdan memnun kalacaksınız.

 

Temizlik zahmetli bir iş olmakla beraber bu tarz temizlik çok daha zahmetlidir. Daha farklı temizlik maddeleri kullanmayı gerektirir, bu konuda inşaat sonrası temizlik hizmeti sunan , izmir temizlik firmamız en kalite ürünler ve tecrübeli personelleri ile size hizmet vermektedir. İnşaat tadilat sonrası temizliği için bize başvurarak sizde bu zahmetli işten kurtulur inanılmaz temiz bir mekâna sahip olabilirsiniz. Bu sadece firmamızın verdiği hizmetlerden biridir.

 

İnşaat  Temizliği İzmir

Okul, bina, villa, kurumsal temizlik ve daha birçok alanda da hizmet veren firmamız sizlerin güveni ile ve kaliteli hizmeti ile bu günlere gelmiştir. Sizde bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz. izmir temizlik, inşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetleri. İzmir inşaat sonrası temizlik firması olarak izmir genelinde ve çevresinde inşaat temizliği yapmaktayız.

inşaat temizliği izmir

İnşaat Temizliği

izmir tadilat temizliği

İzmir inşaat temizliği firması. İnşaat sonrası temizlik işleri itina ile uzman ekibimiz tarafından söz verildiği tarih ve şekilde yapılmaktadır. Yeni evinize taşınmadan her yer pırıl pırıl…

Ev Temizliği

izmir ev temizlik firması

EV TEMİZLİĞİ İzmir temizlik firması, 1989`den beri ev temizliği, ofis ve villa temizliği hizmetlerini profesyonelce sunmaktadır.izmir temizlik ev ve ofis temizliği nin vazgeçilmez…

Villa Temizliği

izmir villa temizliği

VİLLA TEMİZLİĞİ Villa ve yazlık temizliği İzmir temizlik firması, firmamızın İzmir ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları İle sunduğu temizlik hizmetlerinden biriside, villa ve müstakil ev temizleme hizmetidir.

Yazlık Temizliği

izmir yazlık temizliği

Yazlık Temizliği İzmir. Yazlık temizliği firması olarak, İzmir ve çevre ilçelerlerdeki yazlık sahiplerine yönelik vermiş olduğumuz yazlık temizleme servisi dir, Yazlıklar siz yada kiracınız gelmeden temizlenmektedir.

İnşaat Temizliği İzmir

 • Hastane Temizliği

  Hastane temizlik hizmetleri

 • Okul Temizliği

  Okul temizlik hizmetleri

 • Otel Temizliği

  Otel temizlik hizmetleri

 • Depo Temizliği

  Depo temizlik hizmetleri

 • AVM Temizliği

  AVM temizlik hizmetleri

 • Cami Temizliği

  Cami temizlik hizmetleri

izmir temizlik şirketi
 • İnşaat Temizliği

  İnşaat sonrası temizliği izmir

 • Duvar Silme

  Duvar silme ile artık duvarlarınız pırıl  pırıl

 • Havuz Temizliği

  Havuz temizleme firması

 • Cam Silme

  Bina ve konut cam temizilk hizmetleri

 • Su Çekimi

  Su basan mekanların su çekimi

 • Mermer Cilalama

  Mermer temizleme ve cilalama

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ Fiyatları

inşaat sonrası temizlik fiyatı.  Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekonomik ev temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik işleriniz ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir. İnşaat temizliği fiyatları mıza  malzeme, makine, işçilik, ulaşım dahildir. Bilgi ve talepleriniz için lütfen  bizi arayınız.

İnşaat Temizlik Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Telefon0232 435 22 77

İzmirde Temizlik Bizim İşimiz

inşaat temizliği izmir , inşaat sonrası temizlik fiyatı, inşaat sonrası temizlik izmir, inşaat temizliği nasıl yapılır , inşaat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası temizlik firması, inşaat sonrası temizlik fiyatları