Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

İzmir Havuz Temizleme Firması

Havuz temizliği, İzmir temizlik firması nın izmir merkez ve tatil bölgelerinde uzman ekip ve uygun ekipmanlar ile profesyonelce sunduğumuz bir temizlik hizmetidir.

 

Havuz temizliği bizim için önemlidir. Havuzlar insanların birebir etkileşim oldukları bir yerdir.Burada doğru temizlik malzemesi doğru bir şekilde kullanılmalıdır.Temizlik ardından havuz içinde kalmayacak şekilde temizlik malzemelerin iyice durulanması ve ölçüsünün yerinde olması gerekmektedir. Havuz temizliğinde hiçbir tortu,leke vb. kirler bırakılmadan temizlenir.Havuzda kullanılan malzemelerin suya bulaşmaması için gereken önlem alınmalıdır aksi halde solunum yolları enfeksiyonu gibi değişik rahatsızlıklara yol açabilir.

 

Bu yüzden havuz temizliği gibi konularda bizi arayın ve sağlıklı bir temizlik yapalım. İzmir Temizlik şirketi markası oluşturmak ve güvenirliliğini artırmak için Büyük özveri ile çalışmaktayız. Bu özverinin meyvelerini da Bir temizlik şirketi için paha biçilmez olan Güvenle karşılığını aldık.

Artık işimizin daha zor olduğunu biliyoruz. havuz temizliği izmir şirketi, olarak Sizlerin güveninize layık olamaya çalışmaktayız.

izmir havuz temizleme

Mağaza Temizliği

magaza temizlik firması

Mağaza temizliği Mağaza ve dükkan temizliği İzmir temizlik firması, firmamızın İzmir ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları ile sunduğu  işyeri temizlik hizmetlerinden birisidir.

Depo Temizliği

depo temizleme

Depo temizliği izmir, işyerinizin  depolama alanlarının temizliği kritik öneme sahiptir.Temizlik şirketimiz izmirde her tip deponun temizlik işlerini uzman ekip ve ekipmanı ile yapmaktadır.

Otel Temizliği

otel temizleme firması izmir

İzmir otel temizlik firması. Sezon öncesi ve sonrası otel ve pansiyon temizleme hizmetleri. Otel cam temizliği, mermer cilalama ve havuz temizliği. Oteller ve Pansiyonlar için komple temizlik hizmetleri

AVM Temizliği

avm temizlik şirketi

AVM temizlik hizmetleri. Yoğun kullanıma ve kire maruz kalan alış merkezleri için temizlik hizmetleri. Avm içi ve dış mekan temizliği. Yer silimi mermer ve fayans cilalama,cam silme …

İzmir Havuz Temizlik Şirketi

 • Otel Temizliği

  Otel temizlik hizmetleri

 • Depo Temizliği

  Depo temizlik hizmetleri

 • AVM Temizliği

  AVM temizlik hizmetleri

 • Hastane Temizliği

  Hastane temizlik hizmetleri

 • Okul Temizliği

  Okul temizlik hizmetleri

 • Cami Temizliği

  Cami temizlik hizmetleri

izmir temizlik şirketi
 • Havuz Temizliği

  Havuz temizleme firması

 • Cam Silme

  Bina ve konut cam temizilk hizmetleri

 • İnşaat Temizliği

  İnşaat ve tadilat sonrası temizliği

 • Su Çekimi

  Su basan mekanların su çekimi

 • Duvar Silme

  Duvar silme ile artık duvarlarınız pırıl  pırıl

 • Mermer Cilalama

  Mermer temizleme ve cilalama

HAVUZ TEMİZLEMEFİYATLARI

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda  gibi havuz temizliği  işleri metrekare üzerinden ve yapılacak havuz temizlik işleminin türlerine göre fiyatlandırılmaktadır .Ekibimiz söz verdiği gün içerisinde temizlik işlerini bitirmiş olur.  Havuz Temizleme fiyatları mıza  malzeme, makine, işçilik, ulaşım dahildir. Bilgi ve talepleriniz için lütfen bizi arayınız.

Telefon0232 435 22 77

İzmirde Temizlik Bizim İşimiz

izmir temizlik firması , izmir temizlik şirketi ,havuz temizlik firması izmir ,  havuz temizlik şirketleri  izmir , izmir otel temizlik şirketi tavsiye , izmir en iyi temizlik şirketleri , izmir otel temizlik şirketleri fiyatları, su çekimi temizliği fiyatları , su çekme temizlik firmaları, ev  temizleme, otel cam temizliği