Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

İzmir Hastane Temizlik Firması

Hastane temizliği hizmetleri, firmamız hastanelerin ve sağlık bakanlığının şartlarına ve kurallarına  harfiyen uygun olarak hastane temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Hastaneler , sağlık ocakları, özel poliklinikler ve medikal alanda hizmet sunan tüm kurumlara hizmet vermekteyiz.

 

Hastanelerin iç ve dış cephe temizlik işlemleri yönetmelikleri uygun  olarak yapılmakta,bekleme salonu, koridor, muayenehaneler ,depolar, özel işlem ve müdahale odaları, hasta odaları ,labratuvar ve tuvaletler gibi hastanenin tüm oda ları ve alanları en ince ayrıntısına kadar konusunda eğitimli uzman ekip ve araçlarımız ile temizlenir ve hijyen altına alınır.

Odaların zeminleri, camlar, masalar, sandalyeler, ve dolaplar dikkatli  bir şekilde temizlenmekte ve hijyen sağlanmaktadır .

 

Hastane temizliği çalışmalarında bu alanlarda daha etkili olabilecek doğal temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Hastane temizliği konusunda kullanılan tüm temizlik  ürünleri dikkatlice seçilmeli ve uygulanmalıdır,Kimyasal ürünlerin kullanımı hastaların ve çalışanların etkilenmesine yol açabileceğinden olabildiğince doğal temizlik maddeleri ile temizlik yapılmasına özen gösterilmektedir.

 

İzmir hastane temizliği firması olarak hastanelerde ve diğer medikal alanlarda   ortak kullanım alanı olan yatakhaneler tuvaletler ve lavabolar büyük bir titizlikle temizlenmekte ve tüm hijyen kurallarına uyulmaktadır. Medikal alanlarda yapılacak olan temizlik işleri için özel olarak üretilmiş temizlik ürünleri kullanmaktayız.  Kullanılan tüm ürünler anti bakteriyel ve mikroplara karşı özel formüllü üretilen ürünler olup hastane yönetimin onayı alınarak kullanılır..

Hastane temizlik hizmeti verirken kurumun doğal iş akışına , görevli ve hasta trafiğine ve işleyişini aksatmadan yapılmasına dikkat edilir.

izmir hastane temizlik firması

Depo Temizliği

depo temizleme

Depo temizliği izmir, işyerinizin  depolama alanlarının temizliği kritik öneme sahiptir.Temizlik şirketimiz izmirde her tip deponun temizlik işlerini uzman ekip ve ekipmanı ile yapmaktadır.

AVM Temizliği

avm temizlik şirketi

AVM temizlik hizmetleri. Yoğun kullanıma ve kire maruz kalan alış merkezleri için temizlik hizmetleri. Avm içi ve dış mekan temizliği. Yer silimi mermer ve fayans cilalama,cam silme …

Mağaza Temizliği

magaza temizlik firması

Mağaza temizliği Mağaza ve dükkan temizliği İzmir temizlik firması, firmamızın İzmir ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları ile sunduğu  işyeri temizlik hizmetlerinden birisidir.

Otel Temizliği

otel temizleme firması izmir

İzmir otel temizlik firması. Sezon öncesi ve sonrası otel ve pansiyon temizleme hizmetleri. Otel cam temizliği, mermer cilalama ve havuz temizliği. Oteller ve Pansiyonlar için komple temizlik hizmetleri

İzmir Hastane Temizlik Şirketi

 • Hastane Temizliği

  Hastane temizlik hizmetleri

 • Okul Temizliği

  Okul temizlik hizmetleri

 • Cami Temizliği

  Cami temizlik hizmetleri

 • Depo Temizliği

  Depo temizlik hizmetleri

 • AVM Temizliği

  AVM temizlik hizmetleri

 • Otel Temizliği

  Otel temizlik hizmetleri

izmir temizlik şirketi
 • Cam Silme

  Bina ve konut cam temizilk hizmetleri

 • İnşaat Temizliği

  İnşaat ve tadilat sonrası temizliği

 • Mermer Cilalama

  Mermer temizleme ve cilalama

 • Duvar Silme

  Duvar silme ile artık duvarlarınız pırıl  pırıl

 • Su Çekimi

  Su basan mekanların su çekimi

 • Havuz Temizliği

  Havuz temizleme firması

HASTANE TEMİZLİĞİFİYATLARI

İzmir Hastane temizliği fiyatları sizlerden gelen talepler doğrultusunda Hastane temizlik işleri metrekare üzerinden ve yapılacak temizlik işleminin türlerine göre fiyatlandırılmaktadır .Ekibimiz söz verdiği gün içerisinde temizlik işlerini bitirmiş olur. HastaneTemizliği fiyatları mıza  malzeme, makine, işçilik, ulaşım dahildir. Bilgi ve talepleriniz için lütfen bizi arayınız.

Telefon0232 435 22 77

İzmirde Temizlik Bizim İşimiz

izmir temizlik firması , izmir hastane temizlik şirketi , hastane temizlik firması izmir , temizlik şirketleri  izmir ,dükkan temizlik şirketi tavsiye , izmir en iyi temizlik şirketleri , izmir temizlik şirketleri fiyatları,vitrin temizliği fiyatları , mağaza temizlik firmaları,vitrin temizleme, mağaza cam temizliği