Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

İzmir Ev Temizliği Firması

İzmir Temizlik Firması, 1989`den beri izmir ev temizliği, ofis ve villa temizliği hizmetlerini profesyonelce sunmaktadır. İzmir temizlik Ev ve Ofis temizliği nin vazgeçilmez ilkeleri olan güvenilirlik ve titizliğe büyük önem vermektedir. Yaklaşık 26 yıllık geçmişinde bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. İzmir ev temizliği sizlere çevre dostu temizlik malzemeleriyle temizlik hizmetleri sunmaktadır..

 

İzmir Temizlik şirketimiz yıllardır bu sektörde olup işin en sağlıklısını ve en kalitelisini yapmaktadır. İş bilir kaliteli ve yaptığı işin hakkını veren personelleriyle sizlere yardımcı olmaktadır. İzmir temizlik ev ve ofis temizliğinde yenilikleri uygularken, geçmiş yılların tecrübesini de gayet iyi bir şekilde kullanmaktadır.

 

İzmir Temizlik Firması ile, İzmir genelinde, ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği ve diğer temizlik konularında tavandan tabana detaylı temizlik hizmetleri ile hijyenik ortamlar oluşturulmaktadır.izmir ev temizliği şirketi, sizlere performansı geliştirilmiş izmir temizlik ürünleri, hem çevre dostu temizlik malzemeleriyle temizlik yapmakta hem de yaptığı işlerde 20 yılın tecrübesi ile fark yaratmaktadır..İzmir genelinde 2 , 3 , 4 ,5 , ve 6 kişilik ekiplerle hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

İzmir ev temizleme şirketi olarak , İzmir ev temizliği hizmetleri evin konumuna göre; boş ev temizliği, eşyalı ev temizliği ,inşaat sonrası ev temizliği,yangın sonrası ev temizlik,su baskını ev temizleme,boya badana sonrası ev temizliği, yazlık evi temizliği, dubleks ev temizliği birkaç değişik şekilde olabilmektedir.

izmir ev temizliği

Ev Temizliği

izmir ev temizlik firması

EV TEMİZLİĞİ İzmir temizlik firması, 1989`den beri ev temizliği, ofis ve villa temizliği hizmetlerini profesyonelce sunmaktadır. izmir ev temizliği ve ofis temizliği nin vazgeçilmez…

İnşaat Temizliği

izmir tadilat temizliği

İzmir inşaat temizliği firması. İnşaat sonrası temizlik işleri itina ile uzman ekibimiz tarafından söz verildiği tarih ve şekilde yapılmaktadır. Yeni evinize taşınmadan her yer pırıl pırıl…

Villa Temizliği

izmir villa temizliği

VİLLA TEMİZLİĞİ Villa ve yazlık temizliği İzmir temizlik firması, firmamızın İzmir ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları İle sunduğu temizlik hizmetlerinden biriside, villa ve müstakil ev temizleme hizmetidir.

Yazlık Temizliği

izmir yazlık temizliği

Yazlık Temizliği İzmir. Yazlık temizliği firması olarak, İzmir ve çevre ilçelerlerdeki yazlık sahiplerine yönelik vermiş olduğumuz yazlık temizleme servisi dir, Yazlıklar siz yada kiracınız gelmeden temizlenmektedir.

İzmir Ev Temizliği Şirketi

izmir ev temizliği şirketleri arasında verdiğimiz kalite hizmet ve uzman ekibimiz ile haftanın hergünü ev temizliği izmir hizmetleri sunmaktayız. Eğer Profesyonel ve güleryüzlü bir ev temizlik şirketine ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz.

 • Depo Temizliği

  Depo temizlik hizmetleri

 • Otel Temizliği

  Otel temizlik hizmetleri

 • AVM Temizliği

  AVM temizlik hizmetleri

 • Okul Temizliği

  Okul temizlik hizmetleri

 • Cami Temizliği

  Cami temizlik hizmetleri

 • Hastane Temizliği

  Hastane temizlik hizmetleri

izmir temizlik şirketi
 • İnşaat Temizliği

  İnşaat ve tadilat sonrası temizliği

 • Duvar Silme

  Duvar silme ile artık duvarlarınız pırıl  pırıl

 • Su Çekimi

  Su basan mekanların su çekimi

 • Cam Silme

  Bina ve konut cam temizilk hizmetleri

 • Mermer Cilalama

  Mermer temizleme ve cilalama

 • Havuz Temizliği

  Havuz temizleme firması

EV TEMİZLİĞİ Fiyatları

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda İzmir ev temizliği fiyatları evinizin metrajı üzerinden en ekonomik ev temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik işleriniz ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir.İzmir  Ev temizliği fiyatları mıza  malzeme, makine, işçilik, ulaşım dâhildir. Bilgi ve talepleriniz için lütfen bizi arayınız.

Telefon0232 435 22 77

İzmirde Temizlik Bizim İşimiz

izmir ev temizliği bayan , izmir temizlik firmaları , izmir temizlik firması
temizlik firması izmir , temizlik şirketi izmir , izmir temizlik şirketi tavsiye
izmir en iyi temizlik şirketleri , izmir temizlik şirketleri fiyatları
ev temizliği fiyatları ,temizlik firmaları