Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

İzmir Depo Temizlik Firması

Depo temizleme ve uzun süre kulanmadığınız dükkanların temizlik işleri, izmir temizlik firması tarafından yapılmaktadır. İzmir temizlik firmaları İzmir genelinde hizmet vermektedir. İnşaatı yeni bitmiş veya senelerdir boş duran depo ve dükkanları veya üretim alanları, profesyonel izmir temizlik şirketleri elemanları tarafından performansı geliştirilmiş izmir temizlik ürünleri ile tertemiz yapılmaktadır.

 

Tüm alanların temizlik ve hijyeni için izmirde temizlik hizmetleri sunan, izmir temizlik firması nı arayarak depo temizliği hizmeti alabilirsiniz. uzun yıllardır, temizlik işleri hizmeti veren temizlik firması, olarak tercübeli temizlik personellerimizle uzun yıllar sizinle birlikte çalışmayı temmeni ediyoruz.

 

Firmamız depo temizliği konusunda gerekli tüm ekipmana ve personele sahip olup söz verdiği zaman ve şekilde deponuzu tertemiz olarak size teslim eder.Gıda depoları ve soğuk hava deposu temizliğinde raf ömrünü ve insan sağlığına zarar vermeyen temizlik ekipmanları tercih edilir.

depo temizleme

Depo Temizliği

depo temizleme

Depo temizliği izmir, işyerinizin  depolama alanlarının temizliği kritik öneme sahiptir.Temizlik şirketimiz izmirde her tip deponun temizlik işlerini uzman ekip ve ekipmanı ile yapmaktadır.

AVM Temizliği

avm temizlik şirketi

AVM temizlik hizmetleri. Yoğun kullanıma ve kire maruz kalan alış merkezleri için temizlik hizmetleri. Avm içi ve dış mekan temizliği. Yer silimi mermer ve fayans cilalama,cam silme …

Mağaza Temizliği

magaza temizlik firması

Mağaza temizliği Mağaza ve dükkan temizliği İzmir temizlik firması, firmamızın İzmir ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları ile sunduğu  işyeri temizlik hizmetlerinden birisidir.

Otel Temizliği

otel temizleme firması izmir

İzmir otel temizlik firması. Sezon öncesi ve sonrası otel ve pansiyon temizleme hizmetleri. Otel cam temizliği, mermer cilalama ve havuz temizliği. Oteller ve Pansiyonlar için komple temizlik hizmetleri

İzmir Depo Temizlik Şirketi

 • Depo Temizliği

  Depo temizlik hizmetleri

 • AVM Temizliği

  AVM temizlik hizmetleri

 • Otel Temizliği

  Otel temizlik hizmetleri

 • Hastane Temizliği

  Hastane temizlik hizmetleri

 • Okul Temizliği

  Okul temizlik hizmetleri

 • Cami Temizliği

  Cami temizlik hizmetleri

izmir temizlik şirketi
 • Mermer Cilalama

  Mermer temizleme ve cilalama

 • İnşaat Temizliği

  İnşaat ve tadilat sonrası temizliği

 • Cam Silme

  Bina ve konut cam temizilk hizmetleri

 • Duvar Silme

  Duvar silme ile artık duvarlarınız pırıl  pırıl

 • Su Çekimi

  Su basan mekanların su çekimi

 • Havuz Temizliği

  Havuz temizleme firması

DEPO TEMİZLİĞİFİYATLARI

İzmir Depo temizliği fiyatları sizlerden gelen talepler doğrultusunda depo temizlik işleri metrekare üzerinden ve yapılacak temizlik işleminin türlerine göre fiyatlandırılmaktadır .Ekibimiz söz verdiği gün içerisinde temizlik işlerini bitirmiş olur. Depo Temizliği fiyatları mıza  malzeme, makine, işçilik, ulaşım dahildir. Bilgi ve talepleriniz için lütfen bizi arayınız.

Telefon0232 435 22 77

İzmirde Temizlik Bizim İşimiz

izmir temizlik firması , izmir depo temizlik şirketi ,mağaza temizlik firması izmir , temizlik şirketleri  izmir ,dükkan temizlik şirketi tavsiye , izmir en iyi temizlik şirketleri , izmir temizlik şirketleri fiyatları,vitrin temizliği fiyatları , mağaza temizlik firmaları,vitrin temizleme, mağaza cam temizliği