Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

İzmir Cam Temizlik Firması

Cam Temizliği İzmir Temizlik firmamızın İzmir genelinde uygun ekip ve ekipmanlarla sunduğu bir hizmettir.  Evde cam silimi, mağaza camı temizleme, şirket ve ofis de cam temizliği hizmetini periyodik olarak yada ihtiyaç duyulduğu zamanlarda profesyonelce sunmaktadır.

 

İzmir temizlik çok katlı ve giydirme cephe binaların dış cephe temizlikleri uzman yardımı ve vinç olmadan bina sahipleri açısından hem zor hem tehlikeli olabilir. Bir yandan binanıza uygun vinç kiralama şirketi ile anlaşmaya çalışırken bir yandan da cephenizi temizleyecek elaman bulmak zorunda kalabilirsiniz. Tüm bunları yaparken yüksekte çalışacak insan açısından almanız gereken riskler ve o risk altında sigortası olmayan bir personel çalıştırmanın sorumluluğu tartışılmaz ve içinden çıkılmaz bir hal alır.böyle bir sorunla karşılaşmamak için cam temizlik şirketleri ile çalışmak en uygun seçimdir.

 

İzmirde cam temizliği işi için izmir cam temizlik firmamızı aramanız yeterli olacaktır çok katlı binalarda keşif için gelecek olan izmir cam temizleme ekibimiz size detaylı bilgi vereceklerdir. Dış cephe park siding, alaminyum kaplama , cam giydirme cephe , plaza yada yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı , asma sepet yardımı yada teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir bunlarda olmuyorsa dağcılık sistemi ile çalışabilen personelemiz iplerle dış cephenizi temizliyebiliriz.

 

Periyodik Cam silme ve cam temizleme İzmir. Cephenizin periyodik silimi konusunda sözleşme önerimizi dikkate almanızı önerir çalışmamızın devamını dileriz. biz İzmir cam temizleme firması olarak size bu hizmeti kusursuz ve eksiksiz olarak sunmaktayız ihtiyacınız olan dış cephe temizlik işiniz renkli cam temizliği, çift cam temizliği, tek cam temizliği ,bölme cam temizliği, tam bir günlük olmasa da diğer firmalar sizlerden tam günlük vinç bedeli talep etmiş olabilir. Fakat biz sizlere ister saatlik ister yarım günlük isterseniz tam gün olarak hizmet sunmaktayız.

Villa Temizliği

izmir villa temizliği

VİLLA TEMİZLİĞİ Villa ve yazlık temizliği İzmir temizlik firması, firmamızın İzmir ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları İle sunduğu temizlik hizmetlerinden biriside, villa ve müstakil ev temizleme hizmetidir.

Ev Temizliği

izmir ev temizlik firması

EV TEMİZLİĞİ İzmir temizlik firması, 1989`den beri ev temizliği, ofis ve villa temizliği hizmetlerini profesyonelce sunmaktadır.izmir temizlik ev ve ofis temizliği nin vazgeçilmez…

İnşaat Temizliği

izmir tadilat temizliği

İzmir inşaat temizliği firması. İnşaat sonrası temizlik işleri itina ile uzman ekibimiz tarafından söz verildiği tarih ve şekilde yapılmaktadır. Yeni evinize taşınmadan her yer pırıl pırıl…

Yazlık Temizliği

izmir yazlık temizliği

Yazlık Temizliği İzmir. Yazlık temizliği firması olarak, İzmir ve çevre ilçelerlerdeki yazlık sahiplerine yönelik vermiş olduğumuz yazlık temizleme servisi dir, Yazlıklar siz yada kiracınız gelmeden temizlenmektedir.

İzmir Cam Temizlik Şirketi

 • AVM Temizliği

  AVM temizlik hizmetleri

 • Okul Temizliği

  Okul temizlik hizmetleri

 • Otel Temizliği

  Otel temizlik hizmetleri

 • Depo Temizliği

  Depo temizlik hizmetleri

 • Cami Temizliği

  Cami temizlik hizmetleri

 • Hastane Temizliği

  Hastane temizlik hizmetleri

izmir temizlik şirketi
 • Duvar Silme

  Duvar silme ile artık duvarlarınız pırıl  pırıl

 • Mermer Cilalama

  Mermer temizleme ve cilalama

 • İnşaat Temizliği

  İnşaat ve tadilat sonrası temizliği

 • Cam Silme

  Bina ve konut cam temizilk hizmetleri

 • Su Çekimi

  Su basan mekanların su çekimi

 • Havuz Temizliği

  Havuz temizleme firması

CAM SİLMEFİYATLARI

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda camların metrajı üzerinden en ekonomik cam silme fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi duvar temizlik işleriniz ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir. Cam silme fiyatları mıza  malzeme, makine, işçilik, ulaşım dahildir. Bilgi ve talepleriniz için lütfen bizi arayınız.

Telefon0232 435 22 77

İzmirde Temizlik Bizim İşimiz

izmir ev temizliği bayan , izmir temizlik firmaları , izmir temizlik firması
temizlik firması izmir , temizlik şirketi izmir , izmir temizlik şirketi tavsiye
izmir en iyi temizlik şirketleri , izmir temizlik şirketleri fiyatları
ev temizliği fiyatları ,temizlik firmaları