Müşteri Hizmetleri
0232 435 22 77
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 19:00

İzmir AVM Temizlik Firması

Mağaza Temizliği, izmir temizlik firması nın izmir genelinde profesyonelce sunduğu temizlik hizmetlerinden biridir. Mağaza denilince; ilk akla gelen görünümü, düzeni ve tertibi en önemlisi de temizliğidir.Hiç bir müşteri tozlu ve bakımsız, hijyenden yoksun bir mağazaya girmek istemez.

 

Mağaza vitrin temizliği de mağaza temizliği kadar önemlidir , Mağazanın alışveriş yada bir başka ihtiyacını karşılamak amacıyla gelen müşterilerin şık görünümlü, temiz, düzenli ve hijyen konusunda hassas olan bir mağazayı, tercih sebebi olmanızı sağlamaktayız.

 

Çalışanlarınıza sağlıklı bir ortam hazırlarken, müşteri memnuniyetini de göz ardı etmemeliyiz. Bunun için biz İzmir temizlik şirketleri olarak; sizin için en iyi temizlik firması hizmetini size sunmaktayız.günlük , haftalık ve aylık olarak, istek doğrultusunda; zincir ve butik mağazalarının genel temizliklerini profesyonel ekiplerle, mağazanızı sizin istekleriniz doğrultusunda en iyi şekilde ve uygun temizlik firması fiyatları ile sunuyoruz.

avm temizlik şirketi

AVM Temizliği

avm temizlik şirketi

AVM temizlik hizmetleri. Yoğun kullanıma ve kire maruz kalan alış merkezleri için temizlik hizmetleri. Avm içi ve dış mekan temizliği. Yer silimi mermer ve fayans cilalama,cam silme …

Depo Temizliği

depo temizleme

Depo temizliği izmir, işyerinizin  depolama alanlarının temizliği kritik öneme sahiptir.Temizlik şirketimiz izmirde her tip deponun temizlik işlerini uzman ekip ve ekipmanı ile yapmaktadır.

Otel Temizliği

otel temizleme firması izmir

İzmir otel temizlik firması. Sezon öncesi ve sonrası otel ve pansiyon temizleme hizmetleri. Otel cam temizliği, mermer cilalama ve havuz temizliği. Oteller ve Pansiyonlar için komple temizlik hizmetleri

Mağaza Temizliği

magaza temizlik firması

Mağaza temizliği Mağaza ve dükkan temizliği İzmir temizlik firması, firmamızın İzmir ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları ile sunduğu  işyeri temizlik hizmetlerinden birisidir.

İzmir AVM Temizlik Şirketi

 • AVM Temizliği

  AVM temizlik hizmetleri

 • Otel Temizliği

  Otel temizlik hizmetleri

 • Depo Temizliği

  Depo temizlik hizmetleri

 • Hastane Temizliği

  Hastane temizlik hizmetleri

 • Okul Temizliği

  Okul temizlik hizmetleri

 • Cami Temizliği

  Cami temizlik hizmetleri

izmir temizlik şirketi
 • Cam Silme

  Bina ve konut cam temizilk hizmetleri

 • Mermer Cilalama

  Mermer temizleme ve cilalama

 • Havuz Temizliği

  Havuz temizleme firması

 • İnşaat Temizliği

  İnşaat ve tadilat sonrası temizliği

 • Su Çekimi

  Su basan mekanların su çekimi

 • Duvar Silme

  Duvar silme ile artık duvarlarınız pırıl  pırıl

AVM TEMİZLİĞİFİYATLARI

İzmir AVM  temizliği fiyatları sizlerden gelen talepler doğrultusunda avm temizlik işleri metrekare üzerinden ve yapılacak temizlik işleminin türlerine göre fiyatlandırılmaktadır .Ekibimiz söz verdiği gün içerisinde temizlik işlerini bitirmiş olur.  AVM Temizliği fiyatları mıza  malzeme, makine, işçilik, ulaşım dahildir. Bilgi ve talepleriniz için lütfen bizi arayınız.

Telefon0232 435 22 77

İzmirde Temizlik Bizim İşimiz

izmir temizlik firması , izmir avm temizlik şirketi ,mağaza temizlik firması izmir , temizlik şirketleri  izmir ,dükkan temizlik şirketi tavsiye , izmir en iyi temizlik şirketleri , izmir temizlik şirketleri fiyatları,vitrin temizliği fiyatları , mağaza temizlik firmaları,vitrin temizleme, mağaza cam temizliği